Hrubá konstrukce staveb

Výtahy na hrubou konstrukci staveb

Stavební výtahy jsou tím nejefektivnějším způsobem, jak bezpečně přepravovat materiál, ale i osoby na staveništích a hrubých stavbách. Jsou dočasným zdvihacím zařízením, které slouží ke svislé přepravě nákladů a pracovníků.

Díky využít stavebních výtahů na staveništi celkově urychlíte průběh všech stavebních prací. Veškerý materiál i osoby se rychle dostanou na místo, kde jsou právě potřeba. I to nejtěžší břemeno snadno přemístíte do požadované výšky, tedy i do nejvyššího patra stavby. Ušetříte tak nemalé finanční prostředky, ale hlavně čas potřebný pro dokončení celé stavby. Vaši pracovníci na stavbě nejsou přetěžování často opakovaným nošením lehčího i těžkého nákladu po schodišti. Nejsou tedy vyčerpáni zbytečnou činností a mohou své síly směřovat k pracím souvisejícím s jejich řemeslnou činností. U větších staveb je využití stavebního výtahu dokonce podmínkou efektivního nakládání s lidskými zdroji.

Neváhejte nás kontaktovat a opatřit si vhodný stavební výtah pro projekty novostaveb nebo renovací a bytové výstavby. Dle účelu vám doporučíme ten správný typ pro:

  • Přepravu materiálu i osob na všech druzích novostaveb i rekonstrukcí stávajících objektů, nadstavbách a střešních nástavbách
  • Pro přepravu materiálu i osob při opravách fasád, kde se nedostane těžší technika
  • Pro dopravu betonu na opravy podlah v objektech
  • Pro dopravu materiálu a osob při pokrývání a opravách střech
  • Pro dopravu materiálu a osob při osazování skel do pláště budov
  • A pro mnoho dalšího podle individuální potřeby klienta

Máte zájem o tento produkt?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů