Hrubá konstrukce staveb

Plošiny pro údržbu v provozu

Nabízíme také plošiny pro údržbu v provozu v průmyslových podnicích, logistických a skladových centrech. Jedná se o plošiny PP 10, které mohou být využívány do výšek nad 20 metrů. Plošiny se používají k nátěrům konstrukcí, opravám fasád, či pro výměnu oken. Po objednání plošiny Vám dopravíme plošinu přímo na místo stavby či údržby, zajistíme montáž a po práci demontáž. Naši pracovníci Vám také podají potřebnou instruktáž k obsluze plošiny.

Plošina Vám poskytne stabilní plochu pro zvedání a spouštění materiálů. Je možné ji zvedat do různé výšky, dle potřeby. Plošina se doplňuje mnoha doplňky, jako jsou například náklopné plošiny a plošiny se speciálními upínacími prostředky.

Plošiny je možné dodat i v mobilním provedení, s kolečky nebo válečky. Plošiny jsou navržené a konstruované pro dlouholeté užívání s minimální údržbou. Můžete se také spolehnout na jejich bezpečné užití, jsou pravidelně kontrolovány a udržovány. V případě potřeby Vám můžeme zapůjčit také stavební výtahy, oslovte naše pracovníky a proberte s nimi Vaše konkrétní požadavky.

Máte zájem o tento produkt?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů